Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook

Losowe zdjęcia

Przyjaciele

pckisz-logo
 logo
 logo gr
 goksonsk

 

Dzień Matki w opinogórskim Klubie Seniora

dzien matkiW dniu 25 maja br. Gminny Ośrodek Kultury w Opinogórze Górnej oraz Klub Seniora działający przy GOK na czele z przewodniczącą klubu Grażyną Czarnecką
zorganizowali uroczystość z okazji ,,DNIA MATKI" w Klubie Seniora.
Dzień Matki - to święto wszystkich matek obchodzony raz w roku.
To wyjątkowy dzień, w którym możemy powiedzieć naszym mamom, jak wiele dla nas znaczą i jak mocno je kochamy. 


Uroczystość odbyła się ,,pod chmurką" na placu za GOK- iem. Cieszyła się dużym

powodzeniem bowiem uczestniczyło w niej ponad 60 osób.

Na wstępie uroczystości wójt gminy Piotr Czyżyk złożył przybyłym matkom

serdeczne życzenia z okazji ich święta. Następnie odbyła się krótka część artystyczna, na którą złożyły się utwory poetyckie dedykowane matkom.

Wiersze własne czytała poetka rodem z Ciechanowa Barbara Sitek-Wyrębek i Barbara Głogowska z Pajewa Króle, natomiast utwory innych poetów zaprezentowała Zofia Pikus - dyr. GOK, Magdalena Wiercińska - kierownik GBP i Ligia Kamińska z Klubu Seniora. W humorystycznym monologu wystąpił Mieczysław Piotrowski z Opinogóry Kol. Wzruszającą ,,Piosenkę o matce" z dawnych lat odnalazła i wykonała Bożena Kacpura – red. ,,Czasu Ciechanowa".

Po części artystycznej odbył się dla wszystkich poczęstunek składający się

z kiełbasek i kaszanki z grilla oraz przygotowanych przez seniorki flaczków, napojów i ciasta. Przybyli na uroczystość seniorzy integrowali się we wspólnej zabawie tanecznej. Do tańca przygrywał miejscowy grajek Jarosław Pyra.

Dzięki spotkaniu opinogórscy seniorzy mogli miło i wesoło spędzić czas w atmosferze dobrej zabawy. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników imprezy.

*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *