Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook

Losowe zdjęcia

Przyjaciele

pckisz-logo
 logo
 logo gr
 goksonsk

 

XXVII Gminny Koncert ,,Wszystko dla Pań"

8 marca dzien kobiet 3W dniu 8 marca w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Opinogórze Górnej odbył się doroczny XXVII Gminny Koncert ,,Wszystko dla Pań" zorganizowany przez Wójta Gminy i Gminny Ośrodek Kultury. W koncercie uczestniczyli mieszkańcy gminy - w szczególności panie oraz zaproszeni goście.

Na początku imprezy Wójt Gminy Piotr Czyżyk złożył paniom serdeczne życzenia z okazji Dnia Kobiet i wraz z sympatycznymi panami - pracownikami Urzędu Gminy wręczyli paniom piękne, wiosenne tulipany. Dzień Kobiet w naszej gminie obchodzony jest wyjątkowo uroczyście, o czym świadczy wysoka frekwencja każdego roku. Sala konferencyjna była wypełniona po brzegi bowiem na imprezę przybyło ok. 300 osób. W pierwszej części przygotowanej na tą uroczystość wystąpili wokaliści i zespoły działające przy GOK: Kinga Miklaszewska, Milena Wójt, żeński zespół wokalny ,,Nadzieja", męski sekstet wokalny ,,Melodia" oraz Gminna Orkiestra Dęta Trzech Pokoleń. Występy naszych rodzimych artystów zostały nagrodzone rzęsistymi brawami a szczególne bisy zebrała Gminna Orkiestra Dęta Trzech Pokoleń otrzymując owacje na stojąco. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu pana Jerzego Szpojankowskiego - instruktora muz. GOK jak i naszych wykonawców na scenie zapachniało profesjonalizmem. W drugiej części koncertu przed licznie zgromadzoną opinogórską publicznością wystąpił kabaret ,,CIACH" z Zielonej Góry, który przedstawił szereg zabawnych skeczy zapraszając publiczność do wspólnej zabawy.
Po zakończonej imprezie członkowie Klubu Seniora, Klub Dobrej Gospodyni, wykonawcy, kabaret,,Ciach" na czele z Wójtem Gminy spotkali się na słodkim poczęstunku na świetlicy GOK.

*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *
*
* *