Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook

Losowe zdjęcia

Przyjaciele

pckisz-logo
 logo
 logo gr
 goksonsk

 

Dzień Babci i Dziadka w opinogórskim Klubie Seniora.

Wiwat Babunie, wiwat Dziadkowie śpiewamy,
bo nasze babcie i naszych dziadków kochamy.
Niech się uśmiechną, niech będą zawsze szczęśliwi
My w dniu dzisiejszym będziemy dla Was życzliwi ...

Taką piosenką na mel. ,,Złoty pierścionek" - szefowa GOK Zofia Pikus w dniu 19 stycznia br. powitała przybyłych gości na dorocznej uroczystości organizowanej z okazji Dnia Babci i Dziadka w Klubie Seniora.
W imprezie uczestniczyło ok. 60 osób.
Na wstępie Wójt Gminy Piotr Czyżyk i szefowa GOK złożyli przybyłym babciom i dziadkom z okazji tak dostojnego święta serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia, 100 lat życia i wszelkiej pomyślności. Podziękowali za troskę i opiekę jaką wkładają przy wychowaniu wnuków i nieustanną pomoc w codziennym życiu.
Seniorzy bawili się znakomicie uczestnicząc w różnych konkursach z nagrodami : na
najlepiej tańczącą parę, dowcip, wiersz, piosenkę oraz konkurs na najdłuższą obierkę z jabłka. Uroczystość odbyła się na ,,Świetlicy wiejskiej" w Opinogórze Górnej.
Członkinie Klubu Seniora pod okiem przewodniczącej klubu Grażyny Czarneckiej
przygotowały smaczny poczęstunek na który złożyły się: pieczone drobiowe udka,
kotlety mielone i schabowe z ziemniakami, żurek, przeróżne sałatki, wędliny, owoce oraz karnawałowe faworki, pączki i ciasta. Za przygotowanie smacznego jadła GOK
dziękuję następującym seniorkom: Grażynie Czarneckiej, Ligii Kamińskiej, Teresie Żebrowskiej i Dorocie Moczulak. Wymienione panie poświęciły dużo czasu aby przygotowane potrawy i ciasta smakowały wszystkim uczestnikom spotkania.
Impreza miała charakter biesiadny stąd w programie znalazły się anegdoty, piosenki
i żarty w wykonaniu opinogórskich seniorów. Wszystkich gości zapraszał do zabawy tanecznej Cezary Szymankiewicz z Opinogóry Górnej.